کارگاه مرور سامانه علم سنجی و Scopus در دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان برگزار شد.

Home » اخبار و رویدادها » کارگاه مرور سامانه علم سنجی و Scopus در دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان برگزار شد.

از معاونت آموزشی، تحقیقات و فناوری و دانشجویی فرهنگی و مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی با همکاری کتابخانه مرکزی دانشکده علوم پزشکی لارستان، کارگاه مرور سامانه علم سنجی و Scopus را در روزهای شنبه و دوشنبه ۱۸ و ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۷ در سالن کنفرانس دانشکده پرستاری برگزار نموند. هدف از برگزاری این کارگاه ها، مرور شاخص های ارزیابی محققین و مجلات علمی در سامانه علم سنجی و همچنین تکمیل نواقص پروفایل اساتید در سامانه بود.
در این کارگاه ها که با حضور جناب آقای دکتر عبدالله پور (مدیر پژوهشی دانشکده علوم پزشکی)، موهبت شیوخی (کارشناس امور کتابخانه های دانشکده علوم پزشکی لارستان) و اساتید هیئت علمی دانشکده پرستاری لار و دانشکده بهداشت اوز برگزار شد، اساتید به صورت عملی با شاخص های ارزیابی محققین و مجلات علمی در پایگاه Scopus و سامانه علم سنجی آشنا شدند و در مورد بخش های مختلف سامانه بحث و تبادل نظر نمودند. در پایان مقرر گردید اساتید حاضر در کارگاه نواقص پروفایل خود را در سامانه علم سنجی بررسی نموده و در اسرع وقت نسبت به ویرایش و یا اضافه کردن شناسه های آکادمیک خود اقدام نمایند.

 

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.