روسای پیشین دانشگاه

dv-sr-team-01-01

دکتر صادق راستگو

از سال 1370 تا 1375
dv-sr-team-01-02

دکتر شهره آفاق

از سال 1375 تا 1380
dv-sr-team-01-03

دکتر متین پاک طینت

از سال 1380 تا 1385

تاریخچه شرکت

شرکت از ابتدای تاسیس تا به امروز هر ساله دست‌آوردهای قابل توجهی داشته که نمی‌توان تمامی آن‌ها را در این مجال اندک بیان کرد. اما در این بخش با اشاره کلی به اهم دست‌آوردها، سعی کرده‌ایم تا به شما مشتری عزیز نشان دهیم که با چه مجموعه زنده و پویایی مواجه هستید. از سوی دیگر،  بیان این دست‌آوردها به شما کمک می‌کند تا در یک نگاه کلی با ما آشنایی حاصل نمایید.

سال 1393

تاسیس شرکت

از ابتدا چندی از نیروهای خوش‌فکر، خلاق و نواندیش گرد هم آمدیم تا بتوانیم مبتنی بر پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز جهان مشکلی را از مشتریان‌مان حل کنیم. از همان ابتدا رویکردمان مشتری‌مداری و ارائه مشاوره صادقانه به مخاطبین‌مان بود.

سال 1394

توسعه نیروی انسانی شرکت

با استقبال مشتریان عزیزمان مجبور شدیم خیلی قبل از آنکه پیش‌بینی می‌کردیم تعداد نیروهای‌مان را به سه برابر افزایش دهیم. اما ضمن اینکه ملاک اصلی ما برای انتخاب، تخصص پرسنل بود اما برخورداری از اخلاق حرفه‌ای را نیز با همان حساسیت پی گرفتیم.

سال 1395

گسترش فعالیت به پهنه ایران

حالا دیگر موقع آن بود که فعالیت‌مان را به بزرگی ایران سربلند گسترش دهیم. بنابراین شروع به جذب نمایندگی در سراسر کشور نمودیم. اما الویت ما به‌جای جذب هزچه بیشتر نمایندگان در شهرهای مختلف، انتخاب افرادی با همان فرهنگ سازمانی اولیه بود. از همین‌رو هم این امر انرژی زیادی طلبید.

سال 1396

گام نهادن به خارج از مرزها

با احتیاط از یکی دو کشور همسایه شروع کردیم، اما با مشاهده استقبال ایشان اعتماد به نفس لازم برای گسترش فعالیت‌مان به کشورهای پیشرفته را نیز به دست آوردیم. امیدواریم با ادامه حمایت مشتریان خوب‌مان هر روز شاهد رشد روز افزون مجموعه باشیم.